רשלנות רפואית בטיפולים פלסטיים כושלים

צור קשר להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות

רשלנות רפואית בטיפולים פלסטיים כושלים

בשנים האחרונות חלה עליה חדה בהגשת תביעות לרשלנות רפואית בביצוע טיפולים פלסטיים כושלים שבוצעו על ידי רופאים ומטפלים רשלנים שגרמו למטופליהן לנזק פיזי בלתי הפיך. בחלק גדול של המקרים נגרם למטופלות גם נזק נפשי בלתי הפיך בשל הפגיעה הפיזית במראה החיצוני שניסו לשפר באמצעות הניתוח ו/או הטיפול הפלסטי מלכתחילה.

חשוב לדעת כי בטיפולים פלסטיים שהינם ניתוחים אלקטיביים חלה על הרופא המטפל חובת גילוי מוגברת המחייבת אותו במתן הסבר נרחב יותר למטופלת גם בדבר סיבוכים נדירים ואפשריות טיפול מגוונות כדי לקבל את הסכמתה מדעת ולהימנע ממצג שווא. במילים אחרות, טרם טיפול פלסטי הרופא מחויב להסביר בשפה ברורה למטופלת על כל הסיכונים ו/או הסיכויים הכרוכים בטיפול הרפואי הפלסטי ולא מספיק שהמטופלת "רק תחתום" על הטפסים מבלי שהבינה היטב וקראה את תוכנם. 

כמו כן, פעמים רבות, המטופלות לא מרוצות מהתוצאה הסופית של הטיפול הפלסטי שעברו וחשוב לזכור בהקשר זה כי לא כל תוצאה סופית של טיפול פלסטי שאינה לרוחה של המטופלת תחשב לרשלנות רפואית.

ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית בטיפול או בניתוח פלסטי בתוך 7 שנים בצירוף חוות דעת רפואית שתוכיח לבית המשפט כי הנזק שנגרם למטופלת חורג מסטנדרט רפואה סביר.

לפיכך, חשוב מאוד לפנות למשרד עורכי דין רשלנות רפואית באסתטיקה אשר יבחן המידע הרפואי הרלוונטי בצורה יסודית וייוועץ עם מומחה רפואי בכיר בתחום הפגיעה האם נכון לקדם תביעה משפטית. ככל שעו"ד רשלנות באסתטיקה ימצא כי קיימת עילת רשלנות הוא יפנה למומחה רפואי הבכיר שיכין חוות דעת רפואית שתחזק ותתמוך בתביעה לבית המשפט. שימת הלב כי מרבית התביעות המשפטיות ברשלנות רפואית בניתוחי פלסטיים מסתיימות בפשרות במסגרתן משולמים פיצויים בגין הנזקים שנגרמו.

 

חייגו 0585999616 או השאירו פרטים

רשלנות רפואית נפוצה בפלסטיקה ואסתטיקה