רשלנות רפואית בטיפולי פנים בחומצה היאלורונית

צור קשר להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות

רשלנות רפואית בטיפולי פנים בחומצה היאלורונית

חשוב לדעת כי בטיפולים אסתטיים בחומצה היאלורונית להחלקת ומילוי קמטים מדובר בטיפולים אלקטיביים שבמסגרתם חלה על הרופא המטפל חובת גילוי מוגברת המחייבת אותו במתן הסבר נרחב יותר למטופלת גם בדבר סיבוכים נדירים ואפשריות טיפול מגוונות כדי לקבל את הסכמתה מדעת ולהימנע ממצג שווא. במילים אחרות, טרם ביצוע טיפול אסתטי בחומצה היאלורונית , מוטלת על הרופא החובה להסביר בשפה ברורה למטופלת על כל הסיכונים ו/או הסיכויים הכרוכים בטיפול הרפואי האסתטי בחומצה היאלורונית ולא מספיק שהמטופלת "רק תחתום" על הטפסים מבלי שהבינה היטב וקראה את תוכנם. 

כמו כן, פעמים רבות, המטופלות לא מרוצות מהתוצאה הסופית של הטיפול האסתטי בחומצה היאלורונית שעברו וחשוב לזכור בהקשר זה כי לא כל תוצאה סופית של טיפול אסתטי שאינה לרוחה של המטופלת תחשב לרשלנות רפואית.

רשלנות רפואית היא מצב שבו רופא עשה מעשה כלשהו שרופא סביר לא היה עושה, או לחילופין חדל מלעשות משהו שרופא סביר היה עושה , וגרם בכך לנזק למטופל .

ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית בטיפול אסתטי בחומצה היאלורונית בתוך 7 שנים בצירוף חוות דעת רפואית שתוכיח לבית המשפט כי הנזק שנגרם למטופלת חורג מסטנדרט רפואה סביר.

לפיכך, חשוב מאוד לעורך דין רשלנות רפואית באסתטיקה אשר יבחן המידע הרפואי הרלוונטי בצורה יסודית וייוועץ עם מומחה רפואי בכיר בתחום הפגיעה האם נכון לקדם תביעה משפטית. ככל שעו"ד רשלנות באסתטיקה ימצא כי קיימת עילת רשלנות הוא יפנה למומחה רפואי הבכיר שיכין חוות דעת רפואית שתחזק ותתמוך בתביעה לבית המשפט. שימת הלב כי מרבית התביעות המשפטיות ברשלנות רפואית בטיפולי בוטוקס מסתיימות בפשרות במסגרתן משולמים פיצויים בגין הנזקים שנגרמו.

 

חייגו 0585999616 או השאירו פרטים

רשלנות רפואית נפוצה בפלסטיקה ואסתטיקה